31/12/2021
Wszystkiego dobrego w Nowym roku
Jestem wdzięczny moim klientom za wybór mojej wulkanizacji
Oby w przyszłym roku było was jeszcze jeszcze więcej
Przyniesie mi to motywację do otwarcia kolejnego/kolejnych stanowisk A być może nawet kolejnego punku w naszym bądź innym mieście
Auto-Klimek Stargard
Auto-Klimek ??
Auto-klimek Paweł Klimek Bądź na bieżąco 🤗
Życzę wszystkiego dobrego oraz szerokości w Nowym roku