20/03/2016
Siema!
Trochę czasu mnie tu nie było z prostej przyczyny-braku czasu. Pora więc nadrobić zaległości :D no więc:
-Aprilia była przez ten czas w Moto-Cult w Niedrzwicy D. na wymianie króćca ssącego, przy okazji regulacji gaziora i rozpadło mi się zabezpieczenie na wałku skrzyni (przynajmniej takie były spekulacje, bo po robocie objawy nie ustały), tak czy siak Aprilia wróci tam zapewne jeszcze przed świętami
-jak można się domyślić, jest już w pełni złożona, w miare ogarnięta do kupy
-zacząłem polerowanie ramy, ale stwierdziłem, że temperatura jest zdecydowanie nieodpowiednia i wyczyscilem jak na razie samą ramę, bez wahacza, konkretna polerka wleci jak będzie ciepło (brak ogrzewanego garażu :/)
Tak wiec w skrócie- sezon zacząłem na wpół zadowolony przez tą skrzynię, ale sądzę, że chłopaki z warsztatu to ogarną i będzie cacy :D
Tymczasem zarzucę zdjęciem z dziś :D
5!