Audi Coupe Kamei by Dawid

Audi Coupe Kamei by Dawid Funpage poświęcony samochodowi Audi Coupe colour edition które opuściło fabtyke w Ingolstadt w roku 1991 jako ostatni rok modelowy budy typ89. Zapraszam :-

Nie ma spasu bo trzeba jakos do garażu wjeżdżać ale nie jest źle😉
30/03/2017

Nie ma spasu bo trzeba jakos do garażu wjeżdżać ale nie jest źle😉

Wstepne przymiarki... narazie trzeba jakos wjezdzac do garazu wiec koza😅
13/03/2017

Wstepne przymiarki... narazie trzeba jakos wjezdzac do garazu wiec koza😅

Można zakładać 😊
11/03/2017

Można zakładać 😊

Dawno mnie tu nie było. Coupe jest nadal u mnie i na siłę nigdzie nie pojedzie😉 teraz zimuje i ma się dobrze. Koła na te...
24/01/2017

Dawno mnie tu nie było. Coupe jest nadal u mnie i na siłę nigdzie nie pojedzie😉 teraz zimuje i ma się dobrze. Koła na ten sezon będą w przyszłym miesiącu i powiem szczerze że będą to koła które marzyły mi się od zakupu tego auta, a było to 6 lat temu. Fotka z dnia zakupu i przywiezienia audi do domu:

19/07/2016

Audi prawdopodobnie będzie do sprzedania. Jeżeli będzie ktoś POWAŻNIE zainteresowany to udzielę wszelkich informacji na temat autka. Uprzedzając pytania nie sprzedaje dlatego,że się sypie, wyprowadzam się albo inny częsty powód. Po prostu mam coraz mniej czasu na dalsze "dłubanie" i dopieszczanie, nad czym ubolewam a autko więcej stoi jak jeździ. Może rocznie robi max 500km😊 wiadomo nie oddam auta po kosztach bo na tym mi nie zależy. Jak się nie sprzeda trudno, ale jak się sprzeda i pójdzie w dobre ręce to będzie mi na sercu lżej 😊. Pozdrawiam

Spacer ;-)
07/07/2016

Spacer ;-)

Jeszcze nad spasem popracuje, ale myśle że nie jest źle. A Wy jak uważacie? Humor po meczu wszystkim dopisuje?:)  Pozdra...
12/06/2016

Jeszcze nad spasem popracuje, ale myśle że nie jest źle. A Wy jak uważacie? Humor po meczu wszystkim dopisuje?:) Pozdrawiam

Myśle że klasycznie będzie dobrze
01/06/2016

Myśle że klasycznie będzie dobrze

Decyzja podjeta....opony już są, wybór padł na...czas pokaże :)
12/05/2016

Decyzja podjeta....opony już są, wybór padł na...czas pokaże :)

Keskin vs RH które założyć na sezon 2016?
06/05/2016

Keskin vs RH które założyć na sezon 2016?

Trzeba rozgonić chmury śniegowe i przypomnieć sobie lato. ☺
01/03/2016

Trzeba rozgonić chmury śniegowe i przypomnieć sobie lato. ☺

Adres

Opole
45-001 TO 45-960

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Audi Coupe Kamei by Dawid umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria