Moto Pasjonaci

Moto Pasjonaci Sprzedaż, serwis motocykli. Odzież, akcesoria i części zamienne.

22/04/2026

🔥 NOWOŚĆ: kolekcja Moto GP – casual 🔥
👉 Sprawdź teraz: https://motopasjonaci.pl/moto-gp

Nie czekaj – najlepsze modele schodzą najszybciej.

Szukasz ubrań, które wyglądają dobrze na co dzień i w trasie?
Ta kolekcja robi robotę:

✔️ Wygodne kroje – zero kompromisów w komforcie
✔️ Motocyklowy styl, który przyciąga uwagę
✔️ Solidne materiały – nie na jeden sezon

To ubrania dla ludzi, którzy wiedzą, czego chcą – bez zbędnych dodatków, czysty styl Moto GP.

🎯 Dostępne TERAZ – ale ilości są ograniczone.

👉 Zamów online:
https://motopasjonaci.pl/moto-gp

👉 Albo odwiedź nas na miejscu:
📍 Jastrzębie-Zdrój, ul. Cieszyńska 116

Wejdź, przymierz, zobacz jakość na żywo.

Z okazji Świąt Bożego Narodzeniażyczę Ci chwili zatrzymania.Żebyś w ciszy tych dni zapytał siebie,czy jeszcze żyjesz swo...
23/12/2025

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Ci chwili zatrzymania.

Żebyś w ciszy tych dni zapytał siebie,
czy jeszcze żyjesz swoim życiem,
czy tylko spełniasz oczekiwania innych.

Byś pamiętał, że bycie mężem i ojcem
nie oznacza zniknięcia.
Że odpowiedzialność to nie tylko harówka i poświęcenie,
ale też troska o siebie, swoje granice i swoje marzenia.

Niech te Święta będą przypomnieniem,
że Twój czas jest cenny,
a życie — krótsze, niż się wydaje.

Życzę Ci odwagi,
by w nadchodzącym roku żyć bardziej świadomie,
nie rezygnując z siebie
i nie odkładając życia na „kiedyś”.

Spokojnych, prawdziwych Świąt. 🎄Życzą Lencio i Hans

🔥🏍️ Bikerzy, gotowi na świąteczne odkręcanie manetki? 🎅💨Przygotowaliśmy dla Was specjalną STREFĘ PREZENTÓW DLA MOTOCYKLI...
02/12/2025

🔥🏍️ Bikerzy, gotowi na świąteczne odkręcanie manetki? 🎅💨

Przygotowaliśmy dla Was specjalną STREFĘ PREZENTÓW DLA MOTOCYKLISTÓW – gadżety, ciuchy, akcesoria i wszystko, co sprawi, że biker będzie się cieszył jak po pierwszej jeździe w sezonie 😎🤘🔥

A żeby było jeszcze lepiej…
👉 Darmowa dostawa od 70 zł! 🚚💨
(bo Święty Mikołaj stwierdził, że i tak jedzie w tę stronę 😉)

Wbijajcie tutaj i obczajcie, co czeka w kufrach:
➡️ https://motopasjonaci.pl/swieta

🏍️🎄🔥

🔋 Zadbaj o swój akumulator zanim odmówi posłuszeństwa!JMP Battery Monitor II to sprytne urządzenie, które w czasie rzecz...
28/11/2025

🔋 Zadbaj o swój akumulator zanim odmówi posłuszeństwa!

JMP Battery Monitor II to sprytne urządzenie, które w czasie rzeczywistym kontroluje stan akumulatora, proces ładowania i rozruch. Dzięki aplikacji JMP BattMon II (PL) masz pełen podgląd na napięcie, historię jazdy i otrzymujesz alerty prosto na telefon 📱.

Idealny, by szybko wykryć problemy z ładowaniem i uniknąć kosztownych napraw.
Sprawdzi się w każdym pojeździe – możesz monitorować nawet kilka akumulatorów jednocześnie!

➡️ Obejrzyj film i zobacz, jak działa w praktyce!
🔧 Mały pobór prądu, duży spokój na drodze.

https://vimeo.com/920368638?fl=pl&fe=sh

link do zakupu: https://motopasjonaci.pl/pl/products/monitor-akumulatora-jmp-ii-aplikacja-pl-alerty-napiecia-bluetooth-10537?query_id=2

🔥 Weekendowa Promocja Online! 🔥Tylko przez ten weekend na stronie internetowej zgarniesz -25% na interkomy Cardo!To świe...
21/11/2025

🔥 Weekendowa Promocja Online! 🔥
Tylko przez ten weekend na stronie internetowej zgarniesz -25% na interkomy Cardo!
To świetna okazja, by ulepszyć swój zestaw i cieszyć się perfekcyjną komunikacją w trasie 🏍️💨

👊 Niech będzie odpalony!
Wejdź na stronę Moto Pasjonaci i złap rabat, zanim weekend się skończy!

https://motopasjonaci.pl/pl/search?text=Cardo

Prawdopodobnie największy sklep dla użytkowników motocykli typu chopper, cruiser i café racer. Odzież moto i casual, części, akcesoria, gadżety.

🔥 BLACK MONTH wystartował! 🔥Cały miesiąc niesamowitych rabatów – nawet do -50% na nasze bestsellery!Nie czekaj, zanim in...
03/11/2025

🔥 BLACK MONTH wystartował! 🔥
Cały miesiąc niesamowitych rabatów – nawet do -50% na nasze bestsellery!
Nie czekaj, zanim inni zgarną okazje przed Tobą 👉 kliknij tutaj i złap rabat

Black Month |

21/10/2025

🏍️ Poczuj prawdziwą moc pasji! 🔥
Zajrzyj do naszego sklepu Moto Pasjonaci – znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy motocyklista: styl, komfort i adrenalinę na najwyższych obrotach! ⚙️💨

📍 Wpadnij do nas stacjonarnie
🌐 Albo kliknij ➡️ www.motopasjonaci.pl

Bo Moto Pasjonaci to nie tylko sklep – to styl życia! 🖤🏁

Na sprzedaż ‼️🏍 Yamaha Raider XV 1900📅 rocznik 2008🕛 przebieg 42 tys mil💵 cena 29 900 PLN☎️ ⁨793 942 482⁩➡️ Moto Pasjon...
01/10/2025

Na sprzedaż ‼️
🏍 Yamaha Raider XV 1900
📅 rocznik 2008
🕛 przebieg 42 tys mil
💵 cena 29 900 PLN
☎️ ⁨793 942 482⁩
➡️ Moto Pasjonaci Jastrzębie Zdrój ul. Cieszyńska 116

Adres

Cieszyńska 116
Jastrzebie Zdroj
44-337

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Moto Pasjonaci umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Moto Pasjonaci:

Udostępnij