30/06/2019
Ach co to były za emocje! Kochani to już tydzień odkąd MINI zdobył 3 miejsce🥉na 1. Grodziskim Zlocie Samochodów Zabytkowych 🏎🚙🚓, który był częścią kultowego Piwobrania 🍻🍻Cieszymy się ogromnie z tego wyróżnienia 🏵🎖🎗 Gratulujemy reszcie Zawodników i jesteśmy dumni, ze w Grodzisku udało się zorganizować taką imprezę 😍 MAXOIL dobra robota 👏 oj było czym oko nacieszyć 👍 do zobaczenia za rok 👋