09/12/2025
Nadal mam dostęp do tej strony więc pomyślałem że postaram się wrzucać jakieś posty. Nie wiem czy jest jeszcze duża grupa zwolenników przeglądania projektów samochodowych na Facebooku. Myślę, że teraz dużo się dzieje na instagramie, tik toku i pewnie kilku innych social mediach.
Mimo to od czasu gdy wstawiłem post z zdjęciem moich 3 aut to jedynie mazda została u mnie, oraz zakupiłem kilka lat temu mały samochod jakim jest VW Polo 86c2f z 1991 roku z silnikiem 1.0.
Jeśli chodzi o mazde to zamysł był żeby zrobić swap na japońska jednostkę i sprzedać z zyskiem ale po latach stwierdzielm ze będzie to auto dla mnie, mocne i typowo porobione w japońskim stylu. Kiedyś się za nią zabiorę...
O polo mogę trochę więcej powiedzieć i jak narazie tylko o tym polo będę sie z wami dzielić, ale może zrobię to po kawałku co jakiś czas bo dużo z tym autem się działo, porobiłem odbudowę i jeszcze kilka ulepszeń jak zawsze u mnie to bywa.
Na pierwszym zdjęciu jest polo w drugi dzień po zakupie. Pojechałem wtedy na stacje diagnostyczna żeby sprawdzić co muszę porobić żeby zdał badanie techniczne. Dostałem taką listę że gdy policzyłem to wszystko to wyszła podobna suma za którą kupiłem to auto..
Na drugim zdjęciu widok z środka Polo obecnie.